KIEVSTAR
+38(098)-105-09-03
MTC(VODAFONE)
+38(095)-936-56-50
LIFE(LIFECELL)
+38(073)-209-72-99

Умови згоди

Умови угоди інтернет-магазину https://sadova-tochka.com.ua


Інтернет-магазин https://sadova-tochka.com.ua (далі - Інтернет-магазин) з одного боку і замовник товарів (далі - Покупець) з іншого боку зобов'язуються дотримуватися умов цієї Угоди.

1. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА.

1.1 Оформлюючи замовлення на сайті https: // sadova-tochka.com.ua, Покупець погоджується з цими умовами.

1.2 Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги продажу товарів, представлених на сайті https://sadova-tochka.com.ua.
Інтернет-магазин залишає за собою право використовувати цю інформацію в маркетингових цілях (аналіз даних про продажі товарів, аналіз відвідуваності сайту, електронна розсилка).

1.3 Реєструючись на сайті https://sadova-tochka.com.ua, Покупець погоджується надати достовірну, точну інформацію про себе і своїх контактних даних.

2.ПРИЙОМ І ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ.

2.1. Замовлення приймаються за допомогою сайту https://sadova-tochka.com.ua, а також за телефонами KIEVSTAR +38(098)-105-09-03; MTC(VODAFONE) +38(050)-912-11-80; LIFE(LIFECELL) +38(073)-209-72-99;

2.2. Час прийому дзвінків і обробки замовлень: Понеділок-п'ятниця з 8.00 до 20.00

2.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказаний при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийняте автоматичною системою управління замовленнями, і незабаром з ним зв'яжеться представник інтернет-магазину для оформлення замовлення, перевірки наявності товарів, що замовляються, уточнення умов оплати і доставки.

2.4 Замовлення не рахується оформленим, якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення з представником інтернет-магазина по телефону (в разі, якщо Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мобільного зв'язку і т. д.).

3. ДОСТАВКА І ОПЛАТА.

3.1 Умови оплати та доставки товарів Покупцеві регламентуються розділом "Доставка і оплата".

3.2 Покупець розуміє можливість виникнення ситуації, при якій на доставку потрібно більше 2 робочих днів (через особливості роботи служби доставки; великого обсягу замовлень і в зв'язку з цим подовження термінів оформлення кожного замовлення, і т. д.), або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При цьому інтернет-магазин https://sadova-tochka.com.ua перебирає ніяких зобов'язань по відшкодуванню будь-яких збитків Покупця, пов'язаних з несвоєчасною доставкою замовлення. Якщо Покупця не влаштовують терміни доставки, він має право відмовитися від замовлення в день його оформлення зв'язатись з оператором інтернет-магазину https://sadova-tochka.com.ua.

4. ПЕРЕВІРКА ДОСТАВЛЕНОГО ТОВАРУ.

4.1 При отриманні замовлення Покупець повинен перевірити кількість і якість одержуваного товару.
Якщо при отриманні замовлення Ви виявите невідповідний замовленням продукт, ми гарантуємо Вам надати належний товар за наш рахунок.

5. ТЕРМІНИ ГАРАНТІЇ.

5.1 З огляду на те, що різні виробники надають на свій товар різні терміни гарантії,
Покупець при оформленні замовлення повинен уточнити у представника інтернет-магазину гарантійні терміни на товари з метою уникнення непорозумінь.

5.2. Встановлений виробником гарантійний строк обчислюється з дня отримання товару Покупцем або відправки товару Покупцеві через обрану Покупцем службу доставки.

6. ВИТЯГ ЧЕКА
6.1. Якщо Покупець бажає отримати чек, він повинен додатково вказати про це в процесі оформлення замовлення або узгодити з оператором інтернет-магазину по одному з контактних телефонів, вказаних на сайті https://sadova-tochka.com.ua.

7. УМОВИ ДОГОВОРУ.

7.1 Інтернет-магазин https://sadova-tochka.com.ua залишає за собою право змінювати умови даної Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді інтернет-магазин зобов'язується попередити Покупця по електронній пошті, а Покупець згоден отримувати від інтернет-магазину повідомлення такого роду.

7.2 Інтернет-магазин https://sadova-tochka.com.
ua зобов'язується надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.

8. ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

8.1 Інтернет-магазин https://sadova-tochka.com.ua в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому сайті, а також у згадані в них продукти і ціни.

8.2 Інтернет-магазин https://sadova-tochka.com.ua ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи збитки від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання або неможливості використання даного сайту.